Call OF duty 2-4 raj pro vas administraci
05.png
hight clan
download.bmp
Bez názvu.bmp
Hraji tuto hru uz asi rok a sem fakt dobrej muzete se mrknout a nebo se zaregistrovat
fakt nej hra
logo.png
JE to česky rapidshare zadarmo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
120x70.jpg
88x31.gif
cod4_cz.gif
26.jpg
banner.gif
ikonka.gif
gamepark-icon.jpg
Ukázkový odkaz

Torent hry download

[isoHunt] Risen.CLONEDVD-AVENGED.torrent  369.38kB

Nové RPGčko s hledáním vulkanickém ostrova, od autorů veleúspěšné série Gothic! AVENGED vydávají zatím jen CLONEDVD, ale cracklá verze na sebe jistě nenechá dlouho čekat.


torrent Chybami přeplněným Gothicem 3 si dřívější králové RPG her Piranha Bytes pořádně srazili svou reputaci. S Risen se nyní chtějí vrátit zpět na trůn a dokázat, že na to ještě mají. Nová hra od Piranha Bytes sice ve svém jménu nenese „Gothic“, ovšem zcela jistě jej nese ve svém srdci. Kai Rosenkranz, již od prvního Gothica skladatel a programátor essenského studia, nic nepopírá: „Naprosto přesně víme, co jsme našim fanouškům po Gothic 3 dlužni: Chtějí přesně tak intenzivní a atmosferické dobrodružství jako v druhém dílu – jen modernější a pokud možno bez bugů. Přesně to jim v Risen dáme.“ Ze hry byla možnost vidět šest hodin, které dávají naději. Všechno skutečně mluví pro to, že se Piranha Bytes poučili z chyb z Gothic 3 a tentokrát dosáhnou svých cílů.


zdroj: games.tiscali.cz4,45 GB

[isoHunt] Tropico_3.ViTALiTY.ShareReactor.5097590.TPB.torrent  17.2kB

Třetí díl budovatelské strategie Tropico, banánové republiky s diktátorem v čele, tentokrát od autorů Imperium Romanum. Vydává ViTALiTY.


torrent Dokonalé, dokonalé, dokonalé! Než tohle začnete hrát, vyřiďte si veškeré resty a vezměte si dovolenou – budete to potřebovat. A až s Tropicem skončíte, můžete si být jisti, že máte řidičský průkaz na malou banánovou republiku…


zdroj: tiscali.games.cz2,7 GB

[isoHunt] Fifa_10-Razor1911.torrent  36.62kB

FIFA 10, nový ročník populárního fotbalu od EA, letos s novým driblováním s míčem, drsnými souboji o míč a návratem tréninků. Vydává Razor1911.


torrent Další ročník fotbalové simulace od EA Sports. Jako každý rok bude lepší, větší a po všech stránkách úžasný. Užijte si ho proto, jako jedna z mála sportovních her vycházíe FIFA na všechny platformy!


zdroj: hrej.cz7 GB

[isoHunt] Resident.Evil.5-RELOADED.5088096.TPB.torrent  75.29kB

Resident Evil 5 je další očekávané pokračování oblíbené hororové série od Capcom. Tuto parádní hru vydává i s prolomenou ochranou RELOADED.


torrent ový Resident Evil po pěti letech bohužel nedokázal plně navázat na svého předchůdce. A i když se díky příkladné družbě hlavních postav a skvělé prezentaci jedná stále o solidní hru, řada dnes již zastarale působících aspektů výsledný zážitek z hraní notně pokazila.t


zdroj: tiscali.cz7 GB

[isoHunt] Batman.Arkham.Asylum-RELOADED.torrent  326.09kB

Batman: Arkham Asylum je akce na Unreal Engine 3 s oblíbeným netopýrem v hlavní roli v hodně temném a drsném Gotham City. Od RELOADED.


torrent V Batman: Arkham Asylum budeme moci vymlátit duši z těch nejhorších zločinců, které město Gotham poznalo. Navíc jistotou je perfektní grafika a hlavně působivost prostředí, které na vás skutečně dýchne svou atmosférou. Nezbývá, než se těšit na rok 2009, kdy má Batman: Arkham Asylum vyjít a doufat, že když autoři nejsou svázáni dějem filmu, tak se bude jednat skutečně o perfektní záležitost s temným rytířem v hlavní roli.


zdroj: hrej.cz8 GB

[isoHunt] 6261b0c91b1612fdf9aae683689c0c34868ad19f.torrent  32.31kB

Heroes Over Europe je arkádové letecké běsnění tentokrát nad Evropou, nástupce Heroes of the Pacific. Hra je bez ochrany a vydává AVENGED.


torrent Akční letecká simulace zasazená do období 2. světové války.


zdroj: hrej.cz5,6 GB

 

[isoHunt] Flock-RELOADED.torrent  3.26kB

RELOADED přináší zajímavou arkádovou hříčku s pilotováním UFO a naháněním krav po stráních.


torrent Flock je počinem určeným pro PC, PSN a XBLA. Ve hře se vžijete do role létajícího talíře, který po stráni nahání krávy a za pomoci laserových zbraní a pastí je unáší. Po důvodu tohoto konání raději nepátráme.


zdroj: hrej.cz176 MB

[isoHunt] Need.For.Speed.Shift-RELOADED-[tracker.BTARENA.org].5089764.TPB.torrent  415.89kB

Need For Speed se posunulo trochu jiným směrem, nyní jde o realistické městské i okruhové závody od tvůrců GTR. Need For Speed: Shift vydává s crackem RELOADED.


torrent Nejnovější přírůstek do rodiny Need for Speed ponese přídomek Shift a zbourá všechna arkádová dogmata poslední doby. Podobně jako například Race Driver: GRID bude hra zaměřena na realismus a půjde v podstatě o propracovaný simulátor. Už jen fakt, že za vývojem stojí Slightly Mad Studios, tvůrci GT Legends a GTR2, tomu přímo nasvědčují. Kromě realistického pojetí jízdy bude pozornost zaměřena i na samotného řidiče, což pocítíme například u pohledu z interiéru, kde se bude hlava závodníka pěkně natřásat a naklánět v závislosti na dráze.


zdroj: hrej.cz5,0 GB

[isoHunt]_[PC]_Tom_Clancys_H.A.W.X-SKIDROW.4779337.TPB.torrent  35.67kB

Série her na motivy knih Toma Clancyho se rozrostla o další přírůstek, tentokrát o letecký simulátor s pojmenováním “Tom Clancy’s HAWX”. Hru vydává SKiDROW.


torrent Tom Clancy’s HAWX je zcela nová herní série od společnosti Ubisoft vznikající za přispění slavného spisovatele. Příběh hry bude zasazen do blízké budoucnosti, kdy soukromá vojenská organizace nashromáždí tolik síly, aby napadla USA. V korespondenci s někdy až ujetými vizemi zmiňovaného spisovatele nasednou dobře známí vojáci do kokpitů speciálních letadel. I přes to se však námět hry zdá velmi zajímavý, neboť nepůjde o letadla jen tak ledajaká. Speciálně upravné stroje budou schopny nevídaných kousků, včetně pomalých průletů, nebo kolmých startů.


zdroj: hrej.cz6.09 GB

[isoHunt]_Dark.Sector-AVENGED.4799697.TPB.torrent  28.44kB

Očekávaná sci-fi akce od tvůrců Unrealu a Pariah se jmenuje “Dark Sector”. O release této hry se postarala aktivní AVENGED a hra je bez ochrany.


torrent Dark Sector je third-person akce od týmu Digital Extremes, jejímž hlavním hrdinou hry je agent CIA Hayden Tenno, jehož primárním posláním jsou tzv. čistící mise, které mají zahladit nepovedené operace, o nichž se nesmí nikdo dozvědět. Na začátku hry je Tenno povolán do státečku jménem Lasria, který dřív patřil pod Svaz Sovětských Socialistických Republik. V Lasrii probíhal dlouho výzkum podivných biologických zbraní, který se vymkl kontrole a Lasria se tak nachází ve válečném stavu, kdy proti sobě bojují dvě frakce – zmutovaná lidé a dobře vyzbrojená armáda. Tenno je hned na začátku hry infikován virem, který způsobuje, že se celá jeho pravá ruka (rameno, paže, dlaň) dokáže spontánně proměnit ve smrticích zbraň, na jejímž konci pak čni trojcípá zbraň glaive připomínající bumerang, či spíše hvězdici. Tenno může glaive používat k likvidaci nepřátel na několik různých způsobů. Tam kde nepomůže glaive si pak Tenno může vypomoci konvenčním zbraňovým arsenálem. Glaive lze házet po vzdálenějších nepřátelích, ale je použitelná i v bojích na blízko. Hlavně však dokáže absorbovat elementální energii (oheň, elektřina), což hodlají tvůrci využít nejenom pro různé jednoduché hádanky, ale i pro likvidaci nepřátel s přidanou hodnotou (bonusy za likvidaci nepřítele zeelektrizovanou zbraní atd.).


zdroj: hrej.cz4.94 GB |

[isoHunt]_Wanted.Weapons.Of.Fate-RELOADED.torrent  23.58kB

Po delší době vychází konečně cracklá verze této hry na motivy filmu “Wanted”. Vydává RELOADED, v seznamu odkazů je i odkaz pouze na crack.


torrent Ve hře Wanted se, stejně jako ve filmu, ujmeme role Wesleyho Gibsna a… ne, neprojdeme si příběh snímku v jeho kůži - vývojáři ze společnosti GRIN (Tom Clancy: GRAW, nyní Bionic Commando) dějovou linkou na konec filmu naváží. Znamená to, že se ocitneme ve zcela nové kapitlo příběhu, ve kterém budeme sledovat jednak to, jak se z Gibsona stává assassin a za druhé počínání celé organizace The Fraternity. Na hru se budeme dívat očima třetí osoby a podle tiskové zprávy zažijeme přesun bojového systému na zcela novou úroveň. Pokud jste viděli film, s povděkem přijmete možnost vyhýbat se kulkám, nebo spouštět zpomalený Assassin Time.


zdroj: hrej.cz3.75 GB

[isoHunt]_The.Godfather.II-RELOADED.4819598.TPB.torrent  525.22kB

Příjemným překvapením je dnešní vydání gangsterské akce na motivy kultovního filmu “Kmotr”, neboli “The Godfather”. Jedná se o druhé pokračování a hra nabízí trošku něco jiného než se dalo podle prvního dílu čekat.. Hru vydává RELOADED.


torrent Druhý díl Kmotra to bude mít v konkurenci GTA IV a Mafie 2 velmi těžké. Už však nyní ukázal, že chce jít tak trochu jinou cestou a svým největším rivalům se vyhnout. Několikrát během prezentace bylo navíc v různých obměnách zopakováno, že Kmotr 2 nebude klást důraz na rozlohu nebo pomíjivý „wow“ efekt. Naopak si bude chtít zahrát s vašimi pocity a zkrátka ukázat, jaké je to být Donem a starat se o svoje město a svoji rodinu.


zdroj: games.tiscali.cz6,36 GB

Saints_Row_2-Razor1911_[www.NewTorrents.info].torrent  557.2kB

Velký konkurent GTA akce “Saint’s Row 2″ právě vyšel v cracklé od legendární grupy Razor1911.


torrent Saint’s Row 2 přináší skutečnou svobodu do hraní v otevřeném světě úžasného města Stillwater. Můžete hrát koho chcete, jakým způsobem chcete a s kým chcete.
Děj se odehrává léta po prvním díle. Opět se ocitnete ve starém dobrém Stillwateru, který je ale v lecčems neznámý. Uplynulé roky nebyly k 3rd Street Saints nijak přívětivé – vinou neschopného vedení to jde s gangem od desíti k pěti. Nyní je již jen stínem toho, čím býval kdysi.
Pokračování veleúspěšného Saints Row nabízí ještě více akce, možných úprav podle vlastního vkusu a v neposlední řadě i nefalšovanou řež. Stillwater je nyní o 50 % větší a vy máte také mnohem rozsáhlejší výběr možností, zbraní a herních režimů. Ponořte se do multiplayerové hry, jakou jste v tomto žánru ještě nezažili, a doveďte Saints zpátky na vrchol slávy.


zdroj: cdprojekt.cz


 


6.76 GB

[isoHunt] Bolt-RELOADED.4642809.TPB.torrent  37.7kB

Nová hra Bolt od skupiny RELOADED je tu..


torrent Bolt - hra podle stejnojmenného filmu od Walta Disneye. Jde o příběh německého ovčáka, který celý život žije pouze pro televizní show. Díky tomu má pocit, že disponuje super vlastnostmi. Jednou se však ztratí a potká křečka a kočku jménem Mittens. Posléze zjistí, že jeho schopnosti nejsou vůbec tak silné, jak se mylně domníval. Dabing obstarali osobnosti jako John Travolta, Susie Essman nebo Miley Cyrus.


zdroj: hrajte.cz


 


 


 


6.6 GB

[isoHunt] War_Leaders_Clash_Of_Nations-Razor1911(No_Rars).4671629.TPB.torrent  861.64kB

Válečná strategie “War Leaders: Clash Of Nations” vyšla před pár dny jako craclý rls od grupy


torrent War Leaders: Clash of Nations je ultimátní historická válečná strategie, která pokrývá prakticky všechny aspekty 2. světové války. K dispozici jsou všechny hlavní strany tohoto historického konfliktu (Německo, Francie, Anglie, Rusko, Japonsko, Itálie, USA), včetně všech svých historický důležitých postav (presidenti, generálové, váleční hrdinové) i jednotek. Mezi hlavní cíle hry patří vítězství ve válce a pomoc spojencům, čehož se hráč snaží dosáhnout úspěšným vedením svého národa ve dvou zcela odlišných, ale vzájemně propojených částech. Jde o část manažerskou a část bitevní. Část manažerská je víceméně klasickou válečnou tahovou strategií, kde hráč na globální strategické mapě rozmisťuje své jednotky, buduje obranu, stará se o budování válečných továren, zajišťuje přísun financí, vede diplomatická jednání a zadává výzkum. Bitevní část už je klasickou 3D realtime strategií, kde se hráč aktivně účastní specifického konfliktu, ovládá a rozkazuje svým jednotkám. A to všechno v detailním 3D prostředí zpracovaném s pomocí moderních postupů. Ty zajišťuje zničitelnost terénu, objektů i jednotek a starají se o celou řadu visuálních efektů.


zdroj: hrej.cz


10.51 GB

Call of Duty 5 Download  - obrázek

Call of Duty 5 Download - obrázek

[isoHunt]_Call.Of.Duty.World.At.War-RELOADED.4494192.TPB.torrent  72.01kB
Call of Duty 5: World at War se vrací zpět do druhé světové, do bitev na Pacifických ostrovech, ale i tradičně do Ruska a Německa. Call of Duty 5: World at War bude využívat engine z Call of Duty 4, dle slov Mike Griffitha ale s mnoha optimalizacemi, které grafickou stránku popoženou opět o velký kus dopředu. Ve hře se nově objeví také kooperační mód, různá inteligence dle národností, inovativní teamová taktika a narozdíl od COD4 se dočkají i majitelé konzole PS2. Call of Duty 5: World at War Vychází prakticky na všech herních formátech.


Brothers.in.Arms.Hells.Highway - obrázek

Brothers.in.Arms.Hells.Highway - obrázek

Brothers.in.Arms.Hells.Highway-RELOADED_[www.NewTorrents.info].torrent  34.9kB
Brothers in Arms: Hell’s Highway je válečná taktická akce postavená na Unreal Engine 3 technologii, která se zabývá známou akcí Operace Market-Garden, do níž hráč vlétne po hlavě v roli seržanta Matta Bakera, jenž bude společně se svými druhy ze 101 výsadkářské divize bojovat o otevření cesty přezdívané Hell’s Highway, což by mělo urychlit konec druhé světové války.

 


6.19 GB

Pro.Evolution.Soccer.2009 - obrázek

Pro.Evolution.Soccer.2009 - obrázek

[isoHunt]_Pro.Evolution.Soccer.2009-RELOADED.4444982.TPB.torrent  39.35kB
Nové pokračování nejpopulárnějšího fotbalu, tentokrát s koncovkou 2009. Stylem hry naváže na předchozí díl, byť již třeba nebude možné ani s těmi největšími hvězdami jako Ronaldinhem proběhnout okolo všech protihráčů, tedy pokud zcela mistrně neovládnete načasování a kličky. Podobní rozhodčí jako naposledy, jen lépe posuzující např. střety hráčů. Oproti minulému dílu obměněné a těžší střílení, na které si bude třeba chvíli zvykat. Brankáři pozornější při střelách na dálku, naopak je snadněji obejdete blízka. Protivníkova obrana tentokrát snažící se vás vlákat do ofsajdových pastí.Protivníkova obrana tentokrát snažící se vás vlákat do ofsajdových pastí. Grafika oproti minule jen s lepším nasvícením jako jsou paprsky slunce, stadionová světla atd. V rámci síťové hry možnost hrát s ostatními lidmi v jednom týmu, a to maximálně sedm na sedm živých hráčů. V rámci síťové hry možnost hrát s ostatními lidmi v jednom týmu, a to maximálně sedm na sedm živých hráčů.

zdroj: xparby.cz


6.89 GB

Far Cry 2 - obrázek

Far Cry 2 - obrázek

Far_Cry_2-Razor1911_[www.NewTorrents.info].torrent  22.57kB
Far Cry 2 je pokračováním fenomenální FPS střílečky Far Cry, která sklidila u hráčů obrovský úspěch. Far Cry 2 nebude pohým oprášením původního dílu, ale zásadní překopávka, ve které tvůrci z Ubisoft Montreal použili jako základ to nejlepší z Far Cry, zbytek bude ovšem úplně jiná hra. Především úplně vypadnou mutanti, kteří snad jako jediní vzbudili u hráčů nelibost. Naopak některé věci budou dotaženy do dokonalosti, jako například krajina, počasí, oheň, inteligence nepřátel, dynamický příběhový systém apod.

zdroj: gamehouse.cz


 


 


5.82 GB

NHL.09-RELOADED  - obrázek

NHL.09-RELOADED - obrázek

NHL.09-RELOADED_[www.NewTorrents.info].torrent  16.56kB
Revoluční systém Skill Stick nabízí bezkonkurenční úroveň obranné činnosti s důrazem na pohyb puku. Zbrusu nový Defensive Skill Stick poskytuje hráči schopnost vkládat hůl do směru přihrávky soupeře a zvedat jeho hůl s cílem zabránit střele z první. Hra rovněž nabídne týmový herní online mód 6 na 6, v němž může soupeřit najednou až 12 hráčů na 12 různých konzolích kdekoli na světě. S novými týmy z ruské, české a německé nejvyšší soutěže propojí NHL 09 hokejové fanoušky na celé planetě jako nikdy předtím. Hráči, kteří si vyzkouší sérii NHL vůbec poprvé, se mohou jednoduše naučit střílet, přihrávat a napadat tělem. NHL 09 obsahuje i mód Be A Pro, v němž hráč naskočí na led v dynamickém pohledu třetí osoby a bude hrát za jediného hokejistu. Sledování výkonnosti ve více než 50 kategoriích vám přesně určí, na čem musíte zapracovat, aby se z vás stala superhvězda NHL.

zdroj: xzone.cz


2.66 GB

FIFA Manager 09 - obrázek

FIFA Manager 09 - obrázek

[isoHunt]_FIFA.Manager.09-RELOADED.torrent  26.73kB
Obrazovky sestavy a taktiky byly upraveny a přeskládány tak aby ti poskytli co nejvíce možností a informací. K dispozici je více než dvacet taktických pokynů a pokud všechnos selže je samozřejmě stále možné zadat zápas jako nejdůležitější v sezóně, nebo hráče motivovat příplatkem. V novém, plně upravitelném uživatelském rozhraní budeš mít plnou kontrolu nad hráči na hřišti. Střídání nebo taktické změny jsou možné jedním kliknutím myši. Tabulky, týmové statistiky nebo statistiky hráče můžou být permanentně zobrazeny nebo obrazovce. FIFA Manager 09 obsahuje nový systém fanoušků, včetně animovaných diváků a vylepšený generátor stadionů (který ti umožní vytvořit jakýkoliv reálný stadion během pár minut). Také byla kompletně vylepšená UI a zvukové efekty. Nová kamera z vrcholku stadionu ti umožní vidět každý taktický detail a dění na hřišti. S FIFAM09 přichází hned několik nových pracovních pozic jako třeba Kondiční trenér, Hledač talentů nebo právník! Manažer bude muset udržovat dobré vztahy i se svými zaměstnanci a dávat jim speciální práci a úkoly - a stejně tak i adekvátní mzdu. Dobrá atmosféra v týmu je důležitá, abys mohl privést mladého talenta a dal hráčům to nejlepší možné zázemí a mnoho mnoho dalšího.
Fallout 3 - obrázek

Fallout 3 - obrázek

[isoHunt]_Fallout_3-RELOADED.4473242.TPB.torrent  29.05kB
Fallout 3 je známé akční RPG. Přiběh ve hře Fallout 3 se odehrává, v době kdy společnost Vault 101 přes 200 let zásobovala lidi žijicí ve Washingtonu DC a jeho okolí. Během atomové války v roce 2077 zanechali spojené státy všechno zničené, ale obyvatelé kteří žili ve Valutu 101 si vychutnávali vcelku klidný život.
Wacraft 3: The Frozen Throne  - obrázek

Wacraft 3: The Frozen Throne - obrázek

[isoHunt]_Warcraft_III_The_Frozen_Throne___CD_Key[PC]_-_TheHerb.4277752.TPB.torrent  20.06kB
Wacraft 3: The Frozen Throne je datadisk k veleúspěšné strategii Warcraft 3, které se celosvětově prodalo již na 2 miliony. Děj hry je zasazen do válkou zničené země Azeroth. Jen několik měsíců uběhlo od chvíle, kdy byl Archimond a jeho armáda poražen v bitvě na hoře Mont Hyjak, a nad zemí visí nová hrozba. Zlý nemrtvý král Ner´zhul byl uvězněn do obrovského ledovce uprostřed arktického kontinentu Northrend, ačkoliv je fyzicky mrtvev, jeho duše existuje dál a snaží se o útěk. K ledovému vězení spěchají hrdinové všech ras, aby zamezili této katastrofě.
Rail Simulator - obrázek

Rail Simulator - obrázek

[isoHunt]_Rail_Simulator_PC-Rip_Full_Game_Skullptura.torrent  32.29kB

Rail Simulator


Rail Simulator je dalším krokem v žánru železničních simulátorů. Umožňuje hráči převzít roli strojvůdce a řídit řadu moderních a historických vlaků na několika pečlivě vytvořených kopiích tratích ve Velké Británii a Německu. Hráč je odpovědný za vše, co se týká rozjetí elektrického, dieselového nebo parního vlaku a jeho provoz, počínaje sledováním traťových signálů a udržování rychlostních limitů až po kontrolování tlaku páry a udržování vlaku na kolejích ve zrádných točivých úsecích tratí. Hra nabízí bezkonkurenční grafiku a důraz na detaily tohoto žánru. Vlaky jsou realisticky ztvárněny až do nejmenších podrobností jako jsou jednotlivé a plně funkční ukazatele, tlačítka a páky. Rail Simulator rovněž obsahuje kompletní fyzikální simulaci, stejně jako přesný signalizační systém na všech tratích. Hráči mohou vytvářet nové tratě a herní scénáře prostřednictvím výkonného a přitom jednoduše použitelného editoru a poté si je online vyměňovat s ostatními hráči. Postavte si kopii vaší místní trati nebo vybudujte zcela novou úplně od začátku pomocí editoru ukaž a klikni a velkého množství upravitelných objektů.

Spore-RELOADED  - obrázek

Spore-RELOADED - obrázek

[isoHunt]_Spore-RELOADED.torrent  21.24kB

Trochu se zpožděním, za které se omlouvám, přináším očekávanou pařbu “Spore”. Cracklý rls přinášejí RELOADED, byl však podle některých zdrojů označen za nuked!


V podobě Spore se hráčům do ruky dostane jejich vlastní vesmír v jediné krabici. Mohou tvořit a rozvíjet život, zakládat kmeny, budovat civilizace, projektovat celé nové světy a zkoumat ty, které zformovali ostatní hráči. Kromě hry samotné dostanou k dispozici širokou škálu výkonných nástrojů, jimiž mohou upravovat téměř každý prvek jejich světa: organismy, dopravní prostředky, budovy a dokonce i neidentifikovatelné létající objekty. Své kreace pak mají možnost plynule sdílet ve vlastním prostoru nebo jít a objevovat nové nekonečné galaxie dalších hráčů. Spore se skládá z pěti fází, které přinášejí různé výzvy a cíle. Můžete si zvolit, že začnete ve fázi buňky a budete živit jeden živočišný druh od jeho primitivních počátků ve vodním prostředí až po přerod ve vnímavého tvora. Anebo se rozhodnete pro start budováním kmenů a civilizací na několika planetách. Je jen na vás, co provedete s vlastním vesmírem. Evoluční herní mód: Veďte své živočichy všemi stádii evoluce od primitivních organismů až po galaktické božstvo ve Spore kampani. Editory života: Jednoduše ovladatelné editory vám umožní tvořit vše od organismů a živočichů až po vozidla, letouny a kosmické lodě. Sdílený obsah: Spore automaticky sdílí vaše kreace s dalšími hráči na internetu a ve vaší hře budete moci zkoumat a provádět interakci s galaxiemi, vytvořenými dalšímu hráči.


zdroj: xzone.cz


 


3.4 GB

Mercenaries.2.World.In.Flames-RELOADED  - obrázek

Mercenaries.2.World.In.Flames-RELOADED - obrázek

[isoHunt]_Mercenaries.2.World.In.Flames-RELOADED.4379450.TPB.torrent  40.67kB

Očekávaná akční pařba “Mercenaries 2: World in Flames” je na scéně. Grupa RELOADED prolomila ochranu Securom a postarala se o cracklou podobu.


Mercenaries 2: World in Flames je pokračování vojenské akce Mercenaries, které se odehrává v jihoamerické Venezuele, kde se kvůli ropě rozhoří konflikt a celá země se rázem změní v jednu obrovskou válečnou zónu. Pro hráče jako žoldáka je to však dobře, moc dobře. Pro něj to znamená spoustu nabídek k práci od různých zájemců, kteří nebudou šetřit penězi na to nejmodernější vybavení, k němuž se lze v dnešní době dostat. Hráč bude mít jako žoldák k dispozici vše nač si vzpomene, jen musí mít po ruce dostatek peněz, k nimž se dostane plněním misí. Nezáleží přitom na způsobu plnění mise, ale pouze na výsledku. Hráč se jako žoldák nemusí nikomu zpovídat. Boj je v Mercenaries 2 ponížen na čistý obchodní vztah. Jakmile hráč nasbírá dostatek peněz, tak je může buď utratit za celou řadu zbraní, dopravních a bojových prostředků, nebo je vrazí do založení vlastní soukromé vojenské společnosti, kde bude zaměstnávat jiné žoldáky a částečně na jejich aktivitách vydělávat. Kromě konceptu podobného původní hře a několika nových prvků (kooperativní multiplayer, možnost pohybovat se pod vodou i ve vzduchu) nabídne Mercenaries 2 samozřejmě zbrusu nové audiovizuální zpracování využívající výkonu next-gen konzolí a PC. Díky tomu se mohou hráči těšit na rozlehlý herní svět bez hranic, kde číhá nebezpečí a zároveň i příležitost k výdělku na každém kroku.


zdroj: hrej.cz


 


7.13 GB

S.T.A.L.K.E.R.Clear.Sky-RELOADED  - obrázek

S.T.A.L.K.E.R.Clear.Sky-RELOADED - obrázek

[isoHunt]_S.T.A.L.K.E.R.Clear.Sky-RELOADED.torrent  299.92kB

Akční hit “S.T.A.L.K.E.R.: Clear Sky” je tady v plně funkční cracklé verzi od RELOADED.


S.T.A.L.K.E.R.: Clear Sky je příběhový prequel titulu S.T.A.L.K.E.R.: Shadow of Chernobyl, který začíná tím, že skupina stalkerů pronikne poprvé do samého epicentra Zóny, do jaderné elektrárny v Černobylu. Tento odvážný kousek bohužel spustí neočekávanou reakci, masivní výbuch anomální energie, který začne překotně měnit celou Zónu. Staré oblasti mizí, nové vznikají a s neustálými změnami roste nejistota i napětí mezi jednotlivými frakcemi. Každý teď hraje sám za sebe. Neplatí žádní pravidla. Mezi frakcemi zuří válka. Hráč vstupuje do hry v roli žoldáka, který se může přidat ke kterékoli frakci. Právě na jeho volbách a činech závisí další vývoj situace, která nakonec vyvrcholí událostmi, jež dají vzniknout nové podobě Zóny, tak jak ji hráči znají ze S.T.A.L.K.E.R.: Shadow of Chernobyl.


Hráč si v průběhu svého potulování Zónou odpoví na celou řadu nejasností a otázek. Co se vlastně skrývá na doposud neprozkoumaných územích? Která frakce nakonec převládne nad těmi ostatními? Jak se zbavit nestability Zóny? Proč dochází k neustálým výbuchům energie? Proč Strelok (hl. protagonista Shadow of Chernobyl) skončí v death trucku? Co se mu stalo předtím než v něm skončil? Na tyto a další otázky by měl titul S.T.A.L.K.E.R.: Clear Sky odpovědět..


Co se herních prvků týče, tak hra nabídne možnost rychlého cestování z místa na místo, vylepšený A-Life systém, nové oblasti (Red Forest, Limansk, Pripyat Undergrounds), přepracovaný koncept detektorů, artefaktů i anomálií, možnost opravovat zbraně a brnění, nový HUD a PDA, vylepšenou AI nepřátel (budou moci používat granáty) a nový systém upgradů zbraní i brnění. Hra bude navíc využívat 1.5 verze enginu X-Ray, nového animačního enginu, inverzní kinematiky a chybět nebude podpora DirectX10 i nové efekty při hraní v DX9 módů.


zdroj: xzone.cz


3.61 GB

Zaklinac rozšířena edice - obrázek

Zaklinac rozšířena edice - obrázek

The.Witcher.Enhanced.Edition-SKIDROW_[www.NewTorrents.info].torrent  55.21kB

Další cracklou herní lahůdku uvařila tentokrát grupa SKIDROW. Jedná se o rozšířenou edici “The Witcher: Enhanced Edition” k rpg “Zaklínač”.


Zaklínač v sobě snoubí divácky a vizuálně úchvatnou akci s detailně propracovaným a spletitým příběhem. Děj je zasazen do světa, jejž vytvořil oblíbený polský autor Andrzej Sapkowski a který se v některých aspektech podobá ostatním fantasy světům - ve spoustě prvků se od nich však diametrálně odlišuje. Hráč se vžije do kůže zaklínače, bojovníka, který se již od dětství cvičil v bojových uměních, prošel mnohými zkouškami a mutacemi a jenž si na živobytí vydělává zabíjením nestvůr. Je členem prastarého bratrstva, které vzniklo před dávnými časy, aby chránilo lid před vlkodlaky, nemrtvými a dalšími zrůdami. Naše hra by se dala popsat jako akčně orientované, vizuálně propracované a snadno hratelné RPG pro jednoho hráče, které má zároveň silný a neobvyklý příběh.
V Rozšířené Edici naleznete: DVD s hrou Zaklínač (samozřejmě s nejnovějším patchem 1.4) a volitelný jazyk (10 světových jazyků včetně češtiny), DVD s Making of videem (aktualizovaný a rozšířený filmový dokument, který byl původně ve sběratelské verzi), bonusové DVD, které obsahuje editor Djinni a dvě nová dobrodružství Cena neutrality a Vedlejší účinky (první včetně dříve nedostupného českého dabingu, druhé jmenované ve světové premiéře), CD se soundtrackem, CD s hudbou inspirovanou Zaklínačem, manuál, oficiální Průvodce hrou,povídka Zaklínač od Andrzeje Sapkowského,-mapa světa Zaklínače.


zdroj: xzone.cz


9.37 GB

Crysis Warhead RELOADED  - obrázek

Crysis Warhead RELOADED - obrázek

[isoHunt]_Crysis.Warhead-RELOADED.torrent  134.5kB

Už třetího rlsu se dočkala cracklá akční řežba “Crysis Warhead”. Tentokrát to do ruky vzali samotní RELOADED.


Alternativní pohled na konflikt z původní hry s jiným hrdinou a na opačné straně ostrova zahrne nový zbraňový arzenál, vozidla i síťovou hru. Tentokrát jej však nahlédnete očima vojáka Psycha a to zhruba od půlky příběhu původní hry, kdy se jeho hrdina Nomad zrovna chystá do útrob mimozemské lodi. Warhead bude sledovat Psychův osud až do té chvíle, kdy se ten znovu potká s Nomadem již na palubě letadlového křižníku. Proplétání známých příběhů dovede dělat divy a proto se zcela určitě s hrdinou původní hry alespoň na okamžik tu a tam potkáte i během misí (či zahlédnete dopad něčeho, co v tu chvíli právě kutí). Pokud má Warhead nějaký koncept v pozadí vývoje, pak bezpochyby je cílem autorů, aby opravili vše, co bylo vytýkáno původní hře. Týká se to i veskrze lineárního postupu zvlášť ke konci jedničky. Tím se nechce říct, že byste tentokrát byli ochuzeni o naskriptované sekvence, jen jich má být méně na úkor volnosti pohybu v herním světě. Rovněž bude větší důraz kladen na vozidla, opět s tím, že nikdo vás po celou hru nebude nutit do čehokoliv vsednout, byť by vám to v některých misích znatelně urychlilo další postup. A vozidla samozřejmě nebudou čistě jen záležitostí sólo kampaně, protože do dvojice nových vozítek se dostanete i v síťové hře. Konkrétně půjde o těžce obrněné armádní auto Armored Scout Recon zhruba o velikosti jeepu s obrovským kulometem v zadní části a nový, či znatelně obměněný, typ vznášedla. A tím novinky v multiplayeru samozřejmě zdaleka nekončí. Všechny původní mapy, módy i zbraně budou něčím jemně upraveny nebo pozměněny. Crysis Wars budou obsahovat tři multiplayerové varianty – TeamInstantAction, nový typ zápasu, kombinujícího v sobě svižnou akci a prvky týmové spolupráce, a dále šílený herní styl InstantAction a hardcore týmový PowerStruggle, oba známé již z první Crysis. Na hráče čeká celkem 21 map, z toho šest nových pro TeamInstantAction a InstantAction a jedna pro PowerStruggle. Crytek rovněž vyčlenil speciální tým pro podporu potřeb komunity Crysis Wars.


zdroj: xzone.cz


6.38 GB

Jaky je nazor na vzhled webovky

Super nech to (3437 | 26%)
Ujde (3195 | 24%)
Hrůůůůůza (3228 | 24%)
Co to je dej tam jinej (3364 | 26%)

Jaka je nej hra

Call Of Duty 4 (4080 | 31%)
Need For Speed proStreet (9249 | 69%)

jakou mate rychlost pripojeni

256kbs (3103 | 19%)
512kbs (3166 | 20%)
1mb (3150 | 20%)
2mb (3105 | 20%)
4mb a vice (3423 | 21%)

Líbí se vám tyto stránky?

Ano (3682 | 35%)
Ne (3424 | 32%)
table border="0" cellspacing="0" cellpadding="10" width="168">
Kiss Proton | 32 kbps stream
[AD]
Fifa 09 Download Nhl 09 Download Halo 2 Download Crysis warhead download Brothers in Arms Hells Highway download Pro Evolution Soccer 2009 Download Far Cry 2 Download Fallout 3 Download
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one