Call OF duty 2-4 raj pro vas administraci
05.png
hight clan
download.bmp
Bez názvu.bmp
Hraji tuto hru uz asi rok a sem fakt dobrej muzete se mrknout a nebo se zaregistrovat
fakt nej hra
logo.png
JE to česky rapidshare zadarmo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
120x70.jpg
88x31.gif
cod4_cz.gif
26.jpg
banner.gif
ikonka.gif
gamepark-icon.jpg
Ukázkový odkaz

Torent hry download

Nový příspěvek - obrázek

Nový příspěvek - obrázek

LEGO.Batman-ViTALiTY_[www.NewTorrents.info].torrent  24.24kB

Kdo rád hraje LEGO a má úchylku na netopýry toho zajisté potěží nová herní akce “LEGO Batman: The Videogame”. Cracklou verzi si připravila atraktivní grupa ViTALiTY.


LEGO Batman: The Videogame je akční titul postavený na licenci od DC Comics, který hráčům nabídne možnost ovládat legendárního ochránce Gotham City Batmana, ale i jeho bratra v převleku a ve zbrani Robina. Oba dva budou chytat celou řadu nebezpečných zločinců i známých rabiátů včetně Jokera a Tučňáka, k čemuž jim poslouží nejenom široká nabídka zbraní a doplňků, ale i řada oblíbených dopravních prostředků. Podporována bude jak tradiční příběhový singleplayer mód, tak tolik oblíbená kooperace.


zdroj: hrej.cz


 


 


 


3.93 GB

HALO 2 - obrázek

HALO 2 - obrázek

[isoHunt]_[PC]_Halo_2_XP___VISTA_[RIP]_[dopeman].torrent  13.66kB
Halo 2 je sci-fi 3D akce, která navazuje na obrovský úspěch prvního dílu, jež je historicky nejprodávanějším titulem pro Xbox. Hra opět nabízí příběh geneticky vylepšeného supervojáka Master Chiefa, který jako jediný může zabránit alianci mimozemských ras a především rase Covenant v dobytí planety Země. Halo 2 předčí svého předchůdce prakticky ve všech směrech. Lepší grafikou počínaje a propracovanější akční částí konce. Master Chief bude mít opět k dispozici řadu spolubojovníků, s nimiž se postaví nejenom Covenantům, ale i novým mimozemským rasám s použitím nových zbraní a nových dopravních a bojových prostředků. Halo nabídne detailnější a větší úrovně a také tolik žádanou podporu multiplayer hry pro více hráčů.
Nový příspěvek - obrázek

Nový příspěvek - obrázek

[isoHunt]_Pure_CLONEDVD-PROCYON.torrent  24.72kB
Pure je závodní hra zaměřená na zablácený svět off-roadových speciálů. Ve hře uvidíme dosud neviděné, maximálně propracované skoky a triky, fotorealistickou grafiku a do detailu vypracované lokace rozeseté po celém světě. Hráči si budou moci na začátku vybrat svého řidiče a pustit se do závodění na zběsilých čtyřkolkách. K dispozici bude jak singleplayerová část, tak zároveň i multiplayer pro 16 hráčů.


Constantine - obrázek

Constantine - obrázek

[isoHunt]_[PC-ITA]_Constantine.torrent  86.11kB
Third-person akční thriller Constantine nese název podle příjmení svého hlavního hrdiny Johna, muže, který si udělal výlet do pekla a zpět. Jeho posláním je likvidování démonů přicházejících z pekla a jejich zaříkávání. Inspirací pro toto dílo byly tvůrcům ze studia Bits komiksy Hellblazer a také film s Keanu Reevesem v hlavní roli. Ostatně Keanu si svého herního dvojníka i sám namluvil. Film i hra začínají stejně. John Constantine zjistí, že dochází k jakési změně v rozložení sil. Ta změna je ve prospěch ďábla. Jak již bylo naznačeno výše, hra je filmem pouze inspirována, nenásleduje její příběh tak přesně, jako je tomu u jiných her vzniklých podle filmů. Ale zpět k našemu hrdinovi. John je schopen se za pomoci kouzel přenášet mezi Zemí a Peklem. Během svých nervydrásajících dobrodružství se postupně dostane k mnohem mocnějším kouzlům, zbraním (artefaktům), ale také k různým vodítkům, která ho posunou ve vyšetřování příčin rozmáhajícího se zla o něco dále. Hra je v češtině.

Need For Speed Most Wanted - obrázek

Need For Speed Most Wanted - obrázek

[isoHunt]_Need.For.Speed.Most.Wanted.[ENG]PC.DVD[.ISO].[.NFO].Keygen_&_Crack.torrent  11.92kB

Need For Speed Most WantedZápach spáleného asfaltu a pneumatik prostupuje vzduchem. Tvůrci hitové série Need for Speed™ Underground připravili další vzrušující soutěž rychlých kol s názvem Need for Speed™ Most Wanted.

Kombinace nelegálních pouličních závodů a dobrodružné unikání policejní hlídkou si nezadá s žádnou z Hollywoodských pronásledovacích scén. Hra Need for Speed Most Wanted bude zcela jistě patřit mezi skupinu her, které každý hráč „musí mít“. Soupeři, auta a stovky mil na silnicích, to vše přináší hra Need for Speed Most Wanted.

Need For Speed Underground 2 - obrázek

Need For Speed Underground 2 - obrázek

[isoHunt]_Need_For_Speed_Underground_2.torrent  16.05kB

Need For Speed Underground 2Objevte svet, ve kterém každý žije a dýchá pouze pro tuning - ve hře Need fo Speed Underground 2, pokračování nejprodávanější závodní hry roku 2003, v posledním dílu legendární série Need for Speed. Objevte svět, ve kterém každý žije a dýchá pouze pro tuning - ve hře Need for SpeedTM Underground 2, v pokračování nejprodávanější závodní hry roku 2003, v posledním dílu legendární série Need for Speed.

Need.For.Speed Pro Street-RELOADED - obrázek

Need.For.Speed Pro Street-RELOADED - obrázek

[isoHunt]_Need.For.Speed.Pro.Street-RELOADED.torrent  24.73kB

Need for Speed Prostreet

V Need for Speed™ ProStreet soupeříte na nejvyšší úrovni pouličních závodů. Nestačí už jen ovládnout vaši čtvrť, nyní musíte obhájit svou dominanci světové scéně. Postavte špičkový bitevní stroj, vyrazte s ním na závody s mnoha disciplínami a podrobte své schopnosti a reputaci testu v soubojích s nejlepšími pouličními závodníky na světě. Toto je vaše šance dokázat, že máte nato získat korunu příštího Krále ulic. Need for Speed ProStreet je vyjádřením hrubé síly, instinktivní agresivity a intenzivní rivality, které symbolizují podstatu streetracingové kultury.

Hlavní rysy:
• Skutečné a adrenalinové závody – Zažijete drsné pouliční závody s podporou úplně nového fyzikálního enginu a intuitivně reagující umělou inteligencí soupeřů.
• Dominujte ve všech závodních disciplínách – Musíte obstát ve čtyřech různých závodnických disciplínách: Drag, Drift, Grip a v absolutní novice s názvem Speed Challenge.
• Jízda na hraně – Stačí jedna chybná reakce a díky vysoce vyspělé a propracované technologii snímání poškození se stanete svědky následků vlastního přehmatu.
• Za výsledky stojí výkon – Vybírejte si ze stovek skutečných autodílů a sledujte vliv vizualizační technologie Autosculpt na výkon vašeho auta – to vše v reálném čase.
• Závody na mezinárodní scéně – Soutěžte na nejvěhlasnějších závodních tratích světa, jako jsou tokijská Shuto Expressway, německá Autobahn a Nevadská poušť.

SBK.08.Superbike.World.Championship-RELOADED  - obrázek

SBK.08.Superbike.World.Championship-RELOADED - obrázek

[isoHunt]_SBK.08.Superbike.World.Championship-RELOADED.torrent  25.06kB

RELOADED se postarali o další cracklý release. Tentokrát se jedná o závodní simulátor SBK-08 “Superbike World Championship”. Hra nemá ochranu.


SBK-08 Superbike World Championship je motocyklová závodní simulace, která využívá oficiální licence a nabízí tak podle skutečnosti vytvořené motorky, tratě i závodníky.


zdroj: hrej.cz


 


 4.01 GB

FlatOut.Ultimate.Carnage-RELOADED  - obrázek

FlatOut.Ultimate.Carnage-RELOADED - obrázek

[isoHunt]_FlatOut.Ultimate.Carnage-RELOADED.4320632.TPB.torrent  22.51kB

RELOADED se opět postarali o prolomení SecuROMu a přináší nám cracklou verzi skvělé závodní gamesy “FlatOut: Ultimate Carnage”.


FlatOut Ultimate Carnage je vylepšený remake FlatOut 2, který nabídne veškerý obsah z FlatOut 2, jež bude ovšem vylepšen o pět nových singleplayer a 2 nové multiplayer módy, 8000 zničitelných objektů na každé trati (FlatOut 2 jich nabídl 5000), realtime stínování pro všechny vozy, které budou sestaveny z 20 000 polygonů, zatímco ve FlatOut 2 byl každý vůz tvořen pouze 7500 polygony.


zdroj: hrej.cz


 


 


3.59 GB

ratatouille - obrázek

ratatouille - obrázek

[isoHunt]_download.torrent  30.79kB

PC hra Ratatouille je podle stejnojmenného animovaného filmu od Disney/PIXAR. Po loňských a velmi úspěšných Autech nás Disney/PIXAR tentokrát zavede do zcela nového a originálního světa, v němž se setkají dva naprosté a nemyslitelné protiklady – krysa a 5-ti hvězdičková gurmánská francouzská restaurace.
PC hra Ratatouille nabízí čerstvý a opět neobvyklý pohled na akční žánr a zaručeně vtáhne hráče do hlubokého a rychle měnícího se herního děje, naplněného mnoha minihrami, veselými „vloupačkami“, šílenými akcemi a divokými honičkami.

Mladá krysa – samec krysáček Remy sní o tom, že se i navzdory přání své rodiny a očividné překážce svého původu stane slavným šéfkuchařem. Ruka osudu Remyho zavede do Paříže, do stoky přímo pod vyhlášenou restauraci, kterou proslavila kulinářská legenda Auguste Gusteau.
Remy se rozhodne splnit si svůj sen a to i bez ohledu na nebezpečí a fakt, že je nevítaným návštěvníkem kuchyně ve špičkové restauraci.
Remy se spřátelí s chlapcem Linguini, pomocnou sílou v kuchyni, a pomůže mu s přípravou jídel, která se stanou v tamní restauraci hitem na denním menu.
Remyho vášeň pro vaření a vynikající jídlo spustí sled komických situací, které obrátí naruby celý kulinářský svět v Paříži ...

» Ingredience hry:
» atraktivní a napínavé klíčové momenty z filmu
» divoká hra s rychle se měnícím dobrodružstvím v jehož čele stojí sám Remy a celá krysí kolonie
» 5 různých světů k prozkoumání
» možnost hrát jako Remy nebo Emil (Remyho mladší bráška)
» více než 20 lahodných a chutných miniher
» více než 10 multiplayer her pro poměření sil v soubojích á la „muž proti muži“
» dabing jak PC hry tak i PS2 vytvořili stejní herci, kteří nadabovali stejnojmenný film

Lokalizace: české titulky, dabing, manuál 
LEGO Indiana Jones: The Original Adventures je - stejně jako oba dva LEGO Star Wars tituly - akční adventurka, či spíše arkáda, jež bude humorným způsobem zpracovávat známé momenty ze všech tří Indiana Jones filmů - Indiana Jones a dobyvatelé ztracené archy, Indiana Jones a chrám zkázy, Indiana Jones a poslední křížová výprava.

zdroj: hrej.cz

3.43 GB

Ve hře Kung Fu Panda hráči vstoupí do výpravné, akční adventury v roli pandy Po, která mistrně ovládá bojová umění Kung Fu . Hráči se zde setkají s učitelem mistrem Shifu a obávanou pětkou legendárních mistrů Kung Fu: Opicí, Tygrem, Hadem, Strašilkou a Jeřábem. Hráči se utkají s rozmanitými nepřáteli, přemohou nebezpečné překážky, budou manévrovat rozmanitým prostředím a řešit složité záhady, aby se nakonec stali bojovníkem draka a porazili svého úhlavního nepřítele Tai Lunga. Kung Fu Panda nabízí rozmanitou hru, unikátní co-op, kompetitivní multiplayer módy a množství upgradů postav. Kung Fu Panda poskytne skvělý zážitek ze hry hráčům všech věkových kategorií.

zdroj: xzone.cz

 

7.15 GB

Mass Effect je akční sci-fi 3D RPG, v němž hráč přebírá roli tzv. Spectera - jednoho z ochránců galaktického míru, který musí společně se svými kolegy bránit celou galaxii před jednotkami bývalého legendárního agenta, jež se obrátil na stranu nepřátel. Jak ovšem hráč a jeho přátelé i spolubojovníci zjišťují další a další informace, tak si začínají uvědomovat, že pravou hrozbou je něco/někdo jiný a je větší než by si kdokoli dokázal připustit.Mass Effect je prvním titulem z plánované trilogie, který jako všechny produkty od BioWare nabídne bohatou příběhovou linii, jež hráče vtáhne do víru událostí a postaví jej před řadu rozhodnutí, která ovlivní další osud celé galaxie i všech jejich obyvatel.Významnou částí Mass Effect jsou týmové souboje s notnou dávkou taktiky a také možnost prozkoumávat na vlastní pěst doposud neznámé planety, po jejichž povrchu se hráč bude pohybovat prostřednictvím universálního dopravního prostředku. Na těchto planetách na hráče čeká řada nebezpečných i zajímavých mini-dobrodružství, které nejsou nijak spojeny s hlavní příběhovou linií, ale jejich následování hráči může přinést nové informace, zbraně, předměty a další.Hráč přitom bude mít ve svých rukou nejenom osud celé galaxie, ale i svůj vlastní. Na hráči záleží jak bude jeho postava vypadat, jaké zbraně bude užívat a jak jej budou vnímat ostatní, což ovlivní zejména vedení interaktivních dialogů.

zdroj:hrej.cz

7.2 GB

The Incredible Hulk mají pod kontrolu lidé ze společnosti Sega, pro které titul vyvíjí pracovníci z Edge of Reality. Hra by měla klást velký důraz na otevřený svět, lépe řečno město, s vysokými mrakodrapy a tunou dalších věcí, čekajících na rozmlácení. S veselým zelenáčem se podíváte třeba na ostrov Manhattan, kde na vás budou čekat úkoly vyplývající z příběhu filmu. Těšit se můžete také na nový systém běsnění, kdy bude Hulk extra odměňován za výsledek jeho destrukčních kousků. Kromě prvních screenshotů už můžeme dodat jen informaci o platformách, kde figuruje PC, PlayStation 2 i 3, Xbox 360, DS (vývojáři z Amaze) a Wii. Známé je i předběžné datum vydání, a sice červen.

zdroj: hrej.cz

„Medal of Honor Airborne představuje nový směr rozvoje této frančízy o inovace, které nejen posunou dál celou sérii MOH, ale budou mít rovněž dopad na další vývoj celého žánru FPS,“ vysvětlil Neil Young, viceprezident a generální manažer EA Los Angeles. „Už se nemůžeme dočkat srpnového data vydání, až si všichni budou moci novou Medal of Honor vyzkoušet. Bude to první hra s tématikou II. světové války, která hráčům umožní seskočit kdekoli a pak se pustit do boje způsob, jaký sami uznají za vhodný.“
Popadněte a nabijte svojí M-16ku, navlékněte svoji ochranou vestu, je čas ponořit se do džungle v Battlefield Vietnam. Herní série Battlefield nastoupila novou éru s více zbraněmi a s realističtějšími bitvami.
Vaše jednotka je přesunuta do Vietnamu a vy tak zažijete boj v džungli, na Ho Chi Minhově Stezce a ulicích města Hue. Hrát budete moci nejen za americké jednotky ale můžete zkusit i roli vojáka Severo-vietnamské armáda (NVA).
Vietnamská válka přinesla nové ničivé zbraně, které se nyní dostanou do rukou i vám, navíc budete moci řídit autentická americká a vietnamská vozidla.
Největším přínosem pro američany byli ve Vietnamu vrtulníky a letadla. Stejnou službu vykonají i pro vás helikoptéry UH-1 Huye, CH-47 Chinook a stíhačky Phantom P4. Na zemi pak tanky M551. Strana NVA využívá naopak ruské tanky T-54 a Migy 21.
Z vašich Simíků jsou v The Sims 2 Universita mladí dospěláci, kteří odcházejí z domova, aby si užívali svůj vysokoškolský život. Proveďte je životem na kolejích a ve škole až k jejich promoci. Svou nově získanou svobodu Simíci využijí k akcím s přáteli, ke vstupu do bratrstva studentů či do spolků studentek a budou pořádně řádit. Vaši Simíci prozkoumají úplně všechny vysokoškolské aktivity ? budou chodit do hospod, kaváren, tělocvičen a spousty dalších. Jedná se o datadisk a ke hraní je nutné vlastnit The Sims 2!
Gears of War je klasická taktická third-person akce z dílen Epic Games a Microsoft Game Studios. Hráč se postaví do role Marcuse Fenixe, velitele speciální jednotky, která bojuje proti kreaturám za záchranu lidstva. Hra má silný příběh plný zvratů, emocí a dramatických situací. Vše se odehrává ve skvěle ztvárněném prostředí, excelentní grafiku obstarává Unreal 3 Engine technologie s reálnou fyzikou, spolu s hardware X360, na který padne jak ulitý. Hráči si budou moci vychutnat také velmi povedené animace a unikátní efekty. Ve hře dále naleznete široký arzenál zbraní a ovladatelných vozidel.
Armed Assault - obrázek

Armed Assault - obrázek

Armed Assault pochází od tvůrců Operace Flashpoint. Stejně jako v OFP se jedná o válečnou akci, která si zakládá na co nejrealističtějším zpracování. Děj hry je zasazen do současnosti, což má za následek plnou vybavenost nejmodernějšími zbraněmi vycházející ze skutečné výzbroje současných armád a hromadu dopravních prostředků, které hráčům ulehčí pohyb po bojišti. Celý herní svět je giganticky rozlehlý, vyvedený ve skvělé grafice. Hra podporuje technologii HDR, známou například z Half-Life 2: Lost Coast.
Armed Assault
Lost Planet Extreme Condition - obrázek

Lost Planet Extreme Condition - obrázek

Lost Planet: Extreme Condition se odehrává v budoucnosti na zamrzlé planetě E.D.N. III, na níž lidem vládnou obří monstra, Akridové. Hlavní hrdina, potulný bojovník Wayne Holden, proti nim spolu se sněžnými piráty v této věčně zamrzlé zemi bojuje. A právě teplo se stává hnacím motorem zabíjení, protože v těchto krutých podmínkách dochází k jeho rychlé spotřebě. Zásoby tepla a energie je možné doplnit právě ze zabitých Akridů, takže kromě ukazatele množství života se budete muset orientovat i podle ukazatele naakumulovaného tepla.Lost Planet: Extreme Condition
Toca Race Driver 3 - obrázek

Toca Race Driver 3 - obrázek

V pokračování tohoto realistického závodního simulátoru Vás čeká nejenom rallye, ale také závody oldtimerů, cestovních vozů nebo silných GT monster. Jak je typické pro Tocu, naleznete zde také příběhový modus, ve kterém se kombinuje vše co ve hře najdete také v samostatné formě. Hra skýtá mnoho hodin hraní díky 35 rozdílným variantám závodění, 100 mistrovství a sedmi různým kariérám. Na začátku každé z kariér budete naprostý nováček s nevalným vozem a budete se muset propracovat z neprotěžovaných pozic až k samému vrcholu.
V pokračování tohoto realistického závodního simulátoru Vás čeká nejenom rallye, ale také závody oldtimerů, cestovních vozů nebo silných GT monster. Jak je typické pro Tocu, naleznete zde také příběhový modus, ve kterém se kombinuje vše co ve hře najdete také v samostatné formě. Hra skýtá mnoho hodin hraní díky 35 rozdílným variantám závodění, 100 mistrovství a sedmi různým kariérám. Na začátku každé z kariér budete naprostý nováček s nevalným vozem a budete se muset propracovat z neprotěžovaných pozic až k samému vrcholu.

Toca Race Driver 3
Sci-fi 3D FPS od tvůrčího týmu Human Head Studios, která vypráví neuvěřitelný příběh indiána z kmene Cherokee, jehož jméno je Tommy. Na první pohled se nejedná o žádného hrdinu. Tommy je totiž obyčejný mechanik a život v rezervaci jej ani trochu neuspokojuje. Dalo by se říci, že prostě přežívá. To se však změní ve chvíli, kdy je společně s dalšími lidmi unesen na palubu mimozemského korábu, jež se pohybuje na orbitu Země. Najedou se v něm probudí netušené síly a schopnosti předků, které se rozhodne využít k záchraně své dívky, k záchraně sebe sama a nakonec i planety Země a všech lidí, kteří ji obývaj

SuperGAMER.CZ - sluchatka, hry a herni prislusenstvi

Co se může pokazit, to se pokazí. Třeba populace může klidně explodovat...

Anthony si vybral život na ulici. Jediné co od života chtěl bylo být sám. Ale dnes, díky nezvaným návštěvníkům města Los Angeles se Anthony cítil opravdu velmi nešťastný. Zombie, teroristi, zemětřesení, roj meteoritů a další přírodní katastrofy ho přiměli, aby se zapojil do společnosti, kterou tak nenáviděl. Protože tohle je opravdu špatný den v LA.
Worms Forts under siege - obrázek

Worms Forts under siege - obrázek

Již od počátku dějin se ty nejdramatičtější bitvy odehrávaly na hradech – a ve Worms Forts Under Siege se toho můžete sami účastnit. Postavte tvrz proti hradu, červa proti červovi a katapult proti dělu a uvidíte, kdo z koho! Destrukce a ničení zde dosahuje takové míry, o jaké se žádné hře ze série Worms ještě ani nesnilo. Nepropásněte tento převratný úsvit nového věku! – Worms Forts: Under Siege.
SuperGAMER.CZ - sluchatka, hry a herni prislusenstvi
Black and White 2 - obrázek

Black and White 2 - obrázek

Opět se ocitnete v roli všemocného boha toužícího po oddanosti celého světa a opět budete mít k dispozici nějakou tu přerostlou potvůrku, kterou budete trénovat, aby vám pomohla získávat respekt těch pozemských červů. Velký vliv bude mít na způsob hraní i vašeho svěřence to, jestli se rozhodnete dobývat národy cestou strachu či dobrodiní. Když budete zlý bůh i vaše zvířátko se nakonec promění v hrůzostrašnou bestii.

Nejlepší hra série ANNO! Jako tvůrce civilizace vybudujte lepší svět. Vytvořte si vlastní fantastický svět a vychutnejte si jeho živou atmosféru. Ať již vám budou lidé provolávat slávu nebo se bouřit – všechno máte ve svých rukou! Anno 1701 vypadá nádherně – všechno ve hře je jednoduše krásné! Města jsou plná života. Ohromující množství zeleně, budov i postav, které se každým okamžikem renderuje na obrazovce, je úchvatné. Jedinečná kombinace budování říše, strategie, obchodu, diplomacie a špionáže. Více než 100 speciálních úkolů zajistí hodiny a hodiny herní zábavy. Hrát mohou až 3 hráči po síti nebo přes Internet. Zábava pro nováčky i profíky!
 Evolution GT - obrázek

Evolution GT - obrázek

Ve hře Evolution GT naleznete 35 licencovaných vozů renomovaných značek a 28 skutečných závodních tratí od Donington Parku až po legendární Hockenheim. Evolution GT Vás ohromí inteligencí soupeřů, kteří se neustále zlepšují, propracovaný systém rozvoje řidičského umění Vás donutí podávat stále lepší výkony. Riskovat se vyplatí, ale pamatujte na realistická poškození aut! Donuťte supeře k chybám a buďte tvrdí. Jen tak můžete uspět.
Worms 4 Mayhem - obrázek

Worms 4 Mayhem - obrázek

Vysoce návyková a pobuřující série Worms se vrací zpět v opravdu bujaré akčně-strategické hře Worms 4: Mayhem pro celou rodinu. Worms jsou zpět s jedinečným tahovým blázincem, na který jste si zvykli a který máte rádi. Tentokrát jsou bitvy ještě větší a lepší než kdy před tím.

Jaky je nazor na vzhled webovky

Super nech to (3437 | 26%)
Ujde (3195 | 24%)
Hrůůůůůza (3228 | 24%)
Co to je dej tam jinej (3364 | 26%)

Jaka je nej hra

Call Of Duty 4 (4080 | 31%)
Need For Speed proStreet (9249 | 69%)

jakou mate rychlost pripojeni

256kbs (3103 | 19%)
512kbs (3166 | 20%)
1mb (3150 | 20%)
2mb (3105 | 20%)
4mb a vice (3423 | 21%)

Líbí se vám tyto stránky?

Ano (3682 | 35%)
Ne (3424 | 32%)
table border="0" cellspacing="0" cellpadding="10" width="168">
Kiss Proton | 32 kbps stream
[AD]
Fifa 09 Download Nhl 09 Download Halo 2 Download Crysis warhead download Brothers in Arms Hells Highway download Pro Evolution Soccer 2009 Download Far Cry 2 Download Fallout 3 Download
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one