Call OF duty 2-4 raj pro vas administraci
05.png
hight clan
download.bmp
Bez názvu.bmp
Hraji tuto hru uz asi rok a sem fakt dobrej muzete se mrknout a nebo se zaregistrovat
fakt nej hra
logo.png
JE to česky rapidshare zadarmo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
120x70.jpg
88x31.gif
cod4_cz.gif
26.jpg
banner.gif
ikonka.gif
gamepark-icon.jpg
Ukázkový odkaz

Torent hry download

Age of Empires 3 The WarChiefs - obrázek

Age of Empires 3 The WarChiefs - obrázek

Age of Empires III: The WarChiefs je novým datadiskem k Age of Empires III od Ensemble Studios a Microsoft Game Studios. Tato skvělá real-time strategie vyšla v roce 2005 a stále se drží na čelných místech žebříčků prodejnosti. Age of Empires III: The WarChiefs vám představí průřez starou historií amerického kontinentu a boje, z nichž v Americe povstaly hrdé civilizace. Jejich vedení se můžete ujmout a ovládnout tak celý Nový svět. Age of Empires III: The WarChiefs je nejnovějším pokračováním mnohokrát oceněné série Age of Empires. Tento datadisk pokračuje v tradici Ensemble a přináší do žánru RTS mnoho nových prvků. Hrajte za indiánské civilizace. Postavte se do čela jedné ze tří indiánských civilizací včetně Irokézské konfederace či Siouxů a rozšiřte jejich říše na celý kontinent. Každá z těchto kultur bude mít vlastní zvláštní jednotky, vedené mocným náčelníkem, a budovy, odrážející architekturu jednotlivých národů. Také jejich přístup k domovskému městu bude pokaždé jiný. Nová poutavá kampaň pro jednoho hráče. Age of Empires: The WarChiefs představí i novou kampaň pro jednoho hráče, jež pokračuje v dobrodružství, započatém v původní hře. Odehrajte 15 nových misí s bohatým příběhem a řadou historických postav i událostí. Vylepšené evropské civilizace. Datadisk rovněž přináší mnohá vylepšení pro existující evropské civilizace – novinky v domovském městě, nové jednotky včetně žoldnéřů i nové způsoby, jak hrát s tím, co máte v ruce. Rozšířená hratelnost. Rozšíření doznalo v podstatě vše včetně nových náhodných map v jednotlivých oblastech Ameriky, které původní hra neobsahovala. Přibyli i další domorodí spojenci a jednotky, vylepšené statistiky a nové způsoby hraní. Tento datadisk nelze hrát samostatně, k jeho spuštění musíte mít nainstalovanou základní hru Age of Empires 3 v české nebo anglické verzi. Při instalaci datadisku si lze vybrat, zda chcete instalovat českou nebo anglickou verzi datadisku.
Age of Empires 3 - obrázek

Age of Empires 3 - obrázek

Hra představí nové vzrušující herní prvky, včetně nového Domovského města a úžasného bojového systému. Hráči zde najdou nové civilizace k prozkoumání, náhodné mapy k dobývání a kampaň pro jednoho hráče, jakou ještě neviděli. Také úžasnou grafiku, která díky revolučnímu grafickému enginu, posouvá hranice možností grafické technologie PC k úplně novým obzorům.
Age of Empires 3 - The Asian Dynasties - obrázek

Age of Empires 3 - The Asian Dynasties - obrázek

Age of Empires 3 Asian Dynasties je po WarChiefs již druhým datadiskem k Age of Empires 3. Naleznete v něm nové asijské civilizace, 15 nových asijských zázraků a nově zpracované obchodování i podmínky vítězství. Nechybí nové lokace, tématicky laděné asijské zpracování a nové random mapy, postavené na základech map z předešlých AoE titulů.
Zoo Tycoon 2 Endangered Species - obrázek

Zoo Tycoon 2 Endangered Species - obrázek

Nový datadisk pro populární Zoo Tycoon Vám tentokráte nabízí možnost o více než 12 nejohroženějších zvířat na zeměkouli. Vaším úkolem bude mimo jiné zabezpečit jejich přežití po další generace. V rozšíření se objeví celá řada nových úkolů, možnost postavení rezervace a také využití některých marketingových tahů ke zvýšení zisku.
Surfs up je vzrušující arkádová hra plná surfování a extrémních sportů, v lokalizaci přeložená jako Divoké Vlny. Děj Surfs Up se odehrává na jedné každoroční párty u moře kde surfaři z celého světa riskují na rozbouřených mořských vlnách aby se stali slavnými a uznávanými sportovci. Vše je postaveno na ději stejnojmenného filmu, kde hrajete v roli tučňáka Cody Mavericka, jenž se chystá na svoji první soutěž. To je však jenom začátek jeho velkého dobrodružství, během nějž se setká s řadou zajímavých postav včetně legend surfingu Kelly Slatera a Roba Machada. Hráči se zúčastní zběsilých a náročných závodů kolem ostrova Pen Gu a budou si moci vybrat z deseti hratelných postaviček.
 Cars Mater National Pro mladsi hrace :D - obrázek

Cars Mater National Pro mladsi hrace :D - obrázek

Cars Mater-National je pokračováním závodního tiulu Cars stvořeného podle stejnojmenného filmu - Auta dílnami THQ UK Limited. V novém díle Cars Mater-National se vše točí kolem premiéry Mater-National Race festivalu, což má být první ročník slavného závodního podniku. Setkáte se se starými známými, ale také se zcela novými postavami které opět ztvárňují různá kreslená auta. Děj se odehrává v původních lokacích městečka Radiator City, ve hře však naleznete nové tratě, minihry a nové multiplayerové rozjížďky.
Hra zaklínač, v originálu The Witcher je RPG akce s úchvatným vizuálním zpracováním a s detailně propracovaným a spletitým příběhem. Děj je zasazen do světa, jejž vytvořil oblíbený polský autor Andrzej Sapkowski a který se v některých aspektech podobá ostatním fantasy světům. Hráči budou hrát v roli hlavní postavy zaklínače, který je bojovníkem a členem bratrstva založeného v dávných dobách za účelem ochrany lidí před zrůdami, vlkodlaky a nemrtvými bytostmi. Balení obsahuje: CD se soundtrackem, barevnou tištěnou mapu velikosti A3, tištěný původce hrou, tištěná povídka od Andrzeje Sapkowského.

Hra zaklínač, v originálu The Witcher je RPG akce s úchvatným vizuálním zpracováním a s detailně propracovaným a spletitým příběhem. Děj je zasazen do světa, jejž vytvořil oblíbený polský autor Andrzej Sapkowski a který se v některých aspektech podobá ostatním fantasy světům. Hráči budou hrát v roli hlavní postavy zaklínače, který je bojovníkem a členem bratrstva založeného v dávných dobách za účelem ochrany lidí před zrůdami, vlkodlaky a nemrtvými bytostmi. Balení obsahuje: CD se soundtrackem, barevnou tištěnou mapu velikosti A3, tištěný původce hrou, tištěná povídka od Andrzeje Sapkowského.
Tiger Woods PGA Tour 08 - obrázek

Tiger Woods PGA Tour 08 - obrázek

Nekonečná série Tiger Woods PGA Tour přichází se svým osmým pokračováním, které oproti předchozím dílům přinese dalších několik inovací. Tiger Woods PGA Tour 08 nabídne zejména podporu on-line služby EA Gamernet, která umožní šířit mezi hráči zaznamenané vynikající odpaly a trefy, které pak budou hozenou rukavicí všem ostatním. Další inovací je tvorba svého vlastního avatara pomocí systému Photo Game Face. K využití se za tímto účelem nabídne kamerka na PSP, PS3 a PS2.
Madden NFL 08 - obrázek

Madden NFL 08 - obrázek

Americký fotbal Madden NFL 08 vám umožní identifikovat nejsilnější hráče na hřišti a pohybovat jimi do správných pozic tak, abyste se přizpůsobili co nejlépe měnícím se podmínkám hry. Využijte silné stránky týmu při okamžitém zjišťování schémat vašich protivníků a reagujte na jejich akce, jakmile se chopíte míče. Herní systém vám umožní analyzovat hru vašeho soupeře ještě před začátkem zápasu. Zbrusu nový snímací a reagující systém, hráč je schopný rychle identifikovat ikony silných a slabých stránek hráčů na hřišti, které mu poskytující okamžité zjištění toho, co bude dělat jeho protivník. Rychlá reakce, vytváření tlaku a využívání slabých stránek protivníků budou ve hře hrát důležitou roli.
NHL 08 je další díl ve sportovní sérii od EA, který přinese změny týkající se umělé inteligence spolu i protihráčů, nový engine pro bruslení a zbrusu nový systém pro práci s holí, v jehož rámci bude kromě jiného možné přehodit si puk, obejít protihráče, puk zase převzít a pak přihrát či vystřelit. Jinak lze čekat tradičně vylepšenou grafiku, zejména u verzí pro next-gen konzole. Úplnou novinkou je zařazení 29 týmu nižší soutěže AHL, na níž si EA zakoupila licenci.
Další pokračování fotbalové soutěže FIFA je zde, nyní již po osmé, tedy FIFA 08. Hra přinese 15000 licencovaných hráčů v 620 týmech, a bude obsahovat 30 lig, mimo jiné i českou 1. fotbalovou ligu. Ve hře FIFA 08 bude možné sledovat individuálního hráče v jeho kariéře pomocí nového módu Be nebo Pro.
Pokračování úspěšné arkády z egyptského prostředí se snadným ovládáním, ovšem těžkým na zvládnutí. Pokračování doznalo lepšího grafického zpracování, stejně jako několika nových power-upů a to ve zcela nových 88mi úrovních.
Sry nemam popis
Sry nemam popis

Příběh nové 3D FPS začíná poměrně nenápadně, když na lodi čekáte u blízkého a zdánlivě pustého ostrova v jižním Pacifiku na dívku, která se sem chtěla dopravit kvůli reportáži. Nudu spojenou s čekáním než se vrátí přeruší pár ozbrojených chlapíků, kteří se vynoří z houštin džungle a začnou z ničeho nic střílet po lodi. Hráč spadne do vody a probouzí se uprostřed ničeho neví co se děje, ani proč. Autoři 3D akční střílečky Far Cry jednoznačně vsadili na dvě věci: vynikají engine a velmi schopnou umělou inteligenci protivníků, která nevyužívá skriptů. To vše doplnili o špičkovou detailní grafiku, propracované animace a neuvěřitelnou hratelnost, což z Far Cry dělá adepta na titul nejlepší akční hry roku, a to i v tak silné konkurenci, jako budou DOOM 3 či Half-Life 2.

Battlefield 2142 - obrázek

Battlefield 2142 - obrázek

Battlefield 2142 je další díl v populární FPS sérii, který se odehrává v ne až tak vzdálené budoucnosti, kdy nastala nová Doba ledová, která populaci Země rozdělila na dvě poloviny - na ty co přežijí a na ty co zemřou. Sněhem nepokryté země je totiž příliš málo na to, aby výnosy z ní dokázaly uživit celou planetu. Zemřít však nechce nikdo a žít by chtěli všichni, což ovšem nejde. Není jiného vyhnutí než se o právo na přežití poprat. Vládu nad Zemí si tak mezi sebe rozdělily dvě mocné frakce - European Union a nově zformovaná Pan Asian Coalition. Hráč si musí vybrat, na kterou stranu se postaví, za kterou bude bojovat o vlastní přežití. Ať už však bude jeho volba jakákoli, tak na něj čeká buď boj přímo v první linii, nebo role velitele, který bude koordinovat činnost svých podřízených a volit taktiku. Bez ohledu na výběr pozice bude hráč za úspěchy ve hře odměňován novými zbraněmi, medailemi a dočká se samozřejmě i povýšení. Hlavní novinkou v Battlefield 2142 však bude futuristické bojové prostředí i široký arsenál skutečných i fiktivních zbraní a futuristické bojové prostředky, mezi nimiž nebudou chybět mohutné mechy, stíhačky, hi-tech zbraně, zneviditelňovací zařízení a spousta dalších věciček. Hra nabídne jak single, tak multiplayer obsah, přičemž multiplayer s podporou až pro 64 hráčů bude samozřejmě jádrem celé hry.
Mafia je zřejmě nejlepší česká hra všech dob, což potvrdilo nejenom vysoké hodnocení po celém světě, ale hlavně velký zájem fanoušků a vysoká prodejnost. Mafia je příběhová third person akční hra kombinovaná s automobilovou akcí, kde hráč může ovládat řadu dobových vozidel. Hlavním hrdinou je Tommy Angelo a právě o jeho vzestupu a pádu i dalších dobrodružstvích v roli mafiána hra vypráví. Příběh je podáván v podobě vysoce kvalitních neherních scén presentovaných v enginu hry. Tyto sekvence se vyznačují nejenom skvělými dialogy, ale také výbornou režií a kamerou, takže se prakticky vyrovnají hranému filmu. V third person akční části hráč ovládá Tommyho a většinou má k dispozici i partnera, který je však díky své neohrabanosti a nešikovnosti lepší mrtvý než živý. Nicméně ani to neubírá této části hry na zábavnosti. K dispozici je totiž celá řada zbraní a vše se odehrává ve velmi pěně zpracovaných lokacích. Jízdní sekvence byly přijaty dosti rozporuplně. Tvůrci se totiž rozhodli držet reality a proto u všech historických vozidel zachovali jejich vlastnosti. Vozidla jsou tak těžká po stránce ovládání a navíc je většina z nich i dosti pomalá. Technická stránka hry byla ve své době naprosto špičková. O skvělo grafiku se postaral interně vinutý 3D engine a kvalitativně hůře na tom nebyl ani hudební doprovod a parádní dabing. Zkrátka a dobře, Mafia je vynikající akční titul s nesmírně zajímavým příběhem a skvělou hratelností.
Titan Quest je akční RPG pro PC od týmu Iron Lore Entertainment a společnosti THQ zasazené do mytologického Řecka a Egypta. Základní zápletka se točí okolo mocných titánů, kteří nějak unikli ze svého vězení, kde měli odpočívat navěky. Nyní se však toulají po povrchu zemském, kde samozřejmě nezahálí a páchají zde zlo nejhoršího kalibru s cílem zničit lidskou rasu jednou a provždy. Hráč přebírá roli hrdiny, který musí jejich řádění zastavit a zachránit tak bezmocné obyvatele tehdejšího světa. Nejdříve však musí odhalit tajemství a zjistit, jak titány dostat zpět do jejich vězení. Kvůli získání potřebných informací a artefaktů hráč v roli hrdiny navštíví celou řadu nádherně zpracovaných známých mýtických lokací jako je Parthenón, Velkých Pyramid, vysutých zahrady v Babylóně a dalších. Je nasnadě, že během cesty mezi těmito lokacemi narazí na spoustu nepřátel různého ražení, s nimiž se musí chtě nechtě vypořádat, jinak lidstvo ztratí i svoji poslední naději. Titan Quest nabízí flexibilní systém tříd, díky němuž není hráč prakticky nijak omezován ve formování své vlastní postavy. Všechny schopnosti mohou být navíc uzpůsobeny potřebám a hernímu stylu každého hráče, čímž v žádném okamžiku hry neztratí nic ze své užitečnosti. Co se hratelnosti týče, nelze čekat nic jiného než klasický klik-fest ala Diablo, pouze v moderní grafice s celou řadou efektů a reálnou fyzikou. Díky užití moderních technologií tvůrci nabízí ničím nerozdělený herní svět bez nutnosti jakéhokoli čekání než se nahraje další část. A to rozhodně potěší. Další části světa se totiž neustále nahrávají na pozadí. Příběhovou kampaň může hráč absolvovat sám, nebo ve společnosti několika dalších kamarádů v kooperativním multiplayeru. Jako v žádném správném akčním RPG titulu nesmí chybět ani široká nabídka obyčejných i unikátních předmětů, zbraní a brnění, takže i při opakovaném hraní bude stále co objevovat a proč bojovat.
The Godfather - obrázek

The Godfather - obrázek

Máme tu nádobu jménem GTA. Elegantní, dobře vymyšlenou a bytelnou nádobu. A do té nádoby můžete nalít skoro cokoliv. Superhrdinský komiks, western, sci-fi, moderní kriminálku… ať je to cokoliv, mate téměř jistotu, že to, co v ní uvaříte, bude hráčům šmakovat. Eh... Sorry, zrovna v televizi běží Prima vařečka a trochu mi to leze na mozek. Tímhle kuchařským úvodem jsem chtěl říct, že herní systém, který prosadilo Grand Theft Auto, se objevuje v mnoha různých podobách a skoro vždycky boduje. Pro tenhle styl hry je typický volný svět na hraní, mnoho vedlejších misí, růst prestiže, schované bonusy… a samozřejmě mix několika herních disciplín. A pak už je zcela jedno, jestli jste kovboj, sprejer, pavoučí muž či houmís.
Caesar IV je historická budovatelsko-ekonomická 3D strategie, v níž je úkolem hráče zbudovat a starat se o starobylá římská města a provincie, později i celou Říši Římskou a ještě mnohem víc. Hráč začne jako guvernér čerstvě založené římské provincie. Pokud se mu bude dařit a svoji provincii hráč dokáže pozvednou po stránce ekonomické, zbuduje obchodní cesty a založí si svoji vlastní armádu, tak postoupí, získá politický vliv a bude mu přidělen nový úkol. Hráč se postupně stane guvernérem Sicílie, Španělska, Německa, Británie, Řecka, Rumunska, Egypta a dalších římských provincií. Jen na hráči závisí, jak bude jeho město i provincie vypadat. Umisťuje domy, buduje silnice, inženýrské sítě, náměstí i fontány, navrhuje síť určenou pro distribuci a dodávku surovin, stará se o obyvatele, buduje nemocnice, školy a další. Musí se zkrátka postarat o to, aby byli obyvatelé spokojeni a šťastní. Hráč se rovněž stará o finance, přičemž jeho hlavním zájmem je zisk, z něhož je třeba odvádět tantiémy do Říma a budovat vlastní vojsko, jako ochranu před nájezdy Barbarů. S rostoucím významem úkolů, kterými je hráč pověřován roste i jejich náročnost. A pokud bude hráč chtít dosáhnout cíle nejvyššího - stát se samotným Caesarem, tak bude muset obstát i ve zkouškách nejtěžších. Tvůrci slibují, že hra nabídne 100 unikátních budov, silnic i dekorativních objektů, 30 odlišných druhů obchodovatelného zboží, více než 1 hodinu originální hudby od Keitha Zizzy, 75 unikátních postav, celou řadu chytrých pomocníků a poradců, komplexní diplomacii, jednoduchý soubojový systém, detailní 3D grafiku a řadu herních módů včetně kariéry, samostatných scénářů i sandboxu.
Company Of Heroes - obrázek

Company Of Heroes - obrázek

Company of Heroes je RTS titul od týmu Relic Entertainment postavený na interně vyvinutém Essence Enginu, jež hráči nabídne skoro filmový zážitek umocněný užitím reálné fyziky a detailním zpracováním válkou postiženého světa. Hráč převezme kontrolu nad jednotkou Able Company, s níž v rámci dramatické singleplayer kampaně absolvuje řadu nezapomenutelných bitev včetně invaze v Normandii. Hra nabídne kompletně zničitelné herní prostředí a pokročilou týmovou AI, díky níž členové hráčovi jednotky připomínají myslící bytosti a ne loutky snažící se marně plnit dané rozkazy. Company of Heroes přijde také s podporu multiplayeru až pro 8 hráčů skrze LAN i internet
Call Of Duty 1 - obrázek

Call Of Duty 1 - obrázek

Položte mezi sebe a nepřítele přehradnou krycí palbu a postupně se probijte skrz nepřátelské linie, postarejte se o zraněné, zkrátka bojujte po boku svých věrných druhů a ne jako osamocený pěšák v poli. Nad hlavou vám budou prolétat letadla a pod nohama se bude třást půda pod výbuchy dopadajících pum. Uslyšíte svist kulek ve vzduchu i jejich rozplácnutí při dopadu na zeď a budete doufat že ostatní v týmu plní své povinosti stejně dobře jako vy. Při plnění úkolů zavítáte na mnoho zajímavých míst, čekají vás mise na bojištích, v lese i ve městě, stejně jako prostředí vězeňských táborů, mosty a dokonce i bitevní loď. Call of Duty zobrazuje realisticky a poutavě důležité momenty 2. světové války dosud nevídaným způsobem – očima dobrovolníků a neznámých hrdinů. Protože válka nebyla vyhrána jednotlivci nebo jediným národem, je i zde zpracována jako týmová akce a během hry budete ovládat Britské, Ruské i Americké vojáky. Ve 4 vzájemně provázaných kampaních na vás čeká 24 misí s nejrůznějšími úkoly od sabotáží, tajných a záchranných misí po otevřený boj nebo souboj vozidel. Autentičnost hry podtrhuje výběr prostředí, vozidel a zbraní stejně jako realistické zvukové efekty.

Zoo Tycoon 2 African Adventure - obrázek

Zoo Tycoon 2 African Adventure - obrázek

Zoo Tycoon 2: African Adventure je druhý datadisk pro budovatelsko-ekonomickou strategii Zoo Tycoon 2 od Blue Fang Games, který hráčům nabídne 20 nových afrických zvířat včetně ohroženého etiopského vlka. K dispozici budou také zbrusu nové budovy, objekty, upomínkové předměty, scénáře, informace o všech nových zvířatech a samozřejmě tématický pouštní balík. Datadisk též přinese možnost nasednou do vozu Jeep Liberty a vydat se v něm na safari projížďku skrze vlastní zoo.
Zoo tycoon 2 marine mania - obrázek

Zoo tycoon 2 marine mania - obrázek

Zoo Tycoon 2: Marine Mania je třetí datadisk pro budovatelsko-ekonomickou strategii od Blue Fang Games a Microsoftu.

Zoo tycoon 2 - obrázek

Zoo tycoon 2 - obrázek

Zoo Tycoon 2 je po několika datadiscích regulérním pokračování veleúspěšné budovatelsko-ekonomické strategie Zoo Tycoon, která byla po řadu měsíců po svém vydání jedním z nejprodávanějších titulů na trhu. Zoo Tycoon 2 přináší oproti prvnímu dílu řadu vítaných změn, přičemž tou největší a nejvýznamnější je přechod na kompletně 3D zobrazení. To má vliv na celou řadu herních prvků, ale hlavně to hráčům každého věku a pohlaví umožní sledovat svůj park, jeho budování i život zvířat v něm pěkně zblízka, což každého daleko více vtáhne do hry. Nejde však pouze o jejich sledování. Tvůrci 3D zobrazení využili například pro Zookeeper mód, v němž musí hráč zvířata krmit a všemožně se snažit o zvýšení jejich spokojenosti, která má přímý vliv na spokojenost platících návštěvníků. K dispozici je více než 300 objektů od stájí, přes výběhy až po administrativní budovy, stáje, stánky s občerstvením a další. Všechny stavby je samozřejmě možné upravovat co do velikosti i vnějšího vzhledu. Naprostou nutností je přizpůsobení každé stáje, nebo klece, či pavilonu a také výběhu potřebám každého zvířete. K tomu slouží celá řada porostů, travin, skal, jezírek a plotů, s nimiž může hráč nakládat stejně jako s budovami. Zoo Tycoon 2 nabídne celou řadu herních módů včetně kampaně, volné hry a chybět nemohou ani speciální mise a herní módy.
Unreal Turnament 2004 - obrázek

Unreal Turnament 2004 - obrázek

Unreal Tournament 4 je futuristická 3D akce od společností Midway a Epic, která podle tvůrců nabídne mix nejlepších a nejoblíbenějších prvků z původního UT a UT 2003. UT4 samozřejmě využívá Unreal 4 Engine technologie, která tvůrcům nabízí možnosti a tvůrčí volnost, jakou dříve neměli.Podpora bluerein
NHL 08 je další díl ve sportovní sérii od EA, který přinese změny týkající se umělé inteligence spolu i protihráčů, nový engine pro bruslení a zbrusu nový systém pro práci s holí, v jehož rámci bude kromě jiného možné přehodit si puk, obejít protihráče, puk zase převzít a pak přihrát či vystřelit. Jinak lze čekat tradičně vylepšenou grafiku, zejména u verzí pro next-gen konzole. Úplnou novinkou je zařazení 29 týmu nižší soutěže AHL, na níž si EA zakoupila licenci.
Call Of Duty 2  - obrázek

Call Of Duty 2 - obrázek

Go-Od hra pro hrace kdo ji jeste nehral tak mu sezenu popis
Trackmania United  - obrázek

Trackmania United - obrázek

Trackmania United je regulérní plnohodnotný titul, který spojí všechny doposud vydané Trackmania hry včetně datadisků. Nepůjde však o obyčejnou kompilaci. Trackmania United nabídne i obrovské množství nového obsahu a celou řadu nových prvků při zachování všech osvědčených, jako je například P2P síť pro sdílení výtvorů členů TM komunity, Painter pro dekoraci vozítek, nebo MediaTracker pro tvorbu inter a filmečků. Nové prvky budou podle všeho spojeny s celosvětovou online komunitou a co se nového obsahu týče, tak například prostředí Stadium z Trackmania Nations nabídne dvojnásobné množství bloků. Vyznavači TM série se samozřejmě dočkají i nových single a multiplayer herních módů i faceliftingu v podobě nového high definition grafického kabátku.

Jaky je nazor na vzhled webovky

Super nech to (3437 | 26%)
Ujde (3195 | 24%)
Hrůůůůůza (3228 | 24%)
Co to je dej tam jinej (3364 | 26%)

Jaka je nej hra

Call Of Duty 4 (4080 | 31%)
Need For Speed proStreet (9249 | 69%)

jakou mate rychlost pripojeni

256kbs (3103 | 19%)
512kbs (3166 | 20%)
1mb (3150 | 20%)
2mb (3105 | 20%)
4mb a vice (3423 | 21%)

Líbí se vám tyto stránky?

Ano (3682 | 35%)
Ne (3424 | 32%)
table border="0" cellspacing="0" cellpadding="10" width="168">
Kiss Proton | 32 kbps stream
[AD]
Fifa 09 Download Nhl 09 Download Halo 2 Download Crysis warhead download Brothers in Arms Hells Highway download Pro Evolution Soccer 2009 Download Far Cry 2 Download Fallout 3 Download
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one