Call OF duty 2-4 raj pro vas administraci
05.png
hight clan
download.bmp
Bez názvu.bmp
Hraji tuto hru uz asi rok a sem fakt dobrej muzete se mrknout a nebo se zaregistrovat
fakt nej hra
logo.png
JE to česky rapidshare zadarmo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
120x70.jpg
88x31.gif
cod4_cz.gif
26.jpg
banner.gif
ikonka.gif
gamepark-icon.jpg
Ukázkový odkaz
hoj WOTLK už klepe na dveře tak jsem se rozhodl sepsat nějaké to info. Wrath of lich king sice má velké spoždění, ale beta verzy už tu máme a vše snad dopadne jak má. Nové oficialní info o death knightovi. (pokračujte kliknutín na '' Celý článek'')

Death Knight


Death knighta si bude moci založit každý kdo bude mít alespon jednu postavičku na 55lvl je uplně jedno za jakou budete hrát rasu death knight všechny podporuje.

Po kratkém uvodním intru se objevíte v Archerus, který se vznáší nad zemí v zoně Eastern Plaguelands. (video zdroj youtube, bonusweb)

 Až si death knighta vytvoříte dostanete do ruky zbran a učíté se svoji první dovednost runeforging pomocí které se vaše zbraně budou zdobit runami, které budou dodavat specifické staty jako např heal bonus spell dmg apod. na tyto runové enchanty nebudete moct dávat jine enchanty bylo by to moc silné další vyhodou je např malá cena za material. Run je celkově šest a kazdá ma jinou vlastnost .
Když už se pustíte do hraní tak dostanete na začatku pár questu abyste se mohli seznamit ze svoji postavou.
Questy budou typu jatek kdy budete pod slovy nerzhula zabíjet nevinné obyvatele.

Všechny kouzla a talenty death knighta najdete zde.

Runy

Death Knight má 2 Blood runy, 2 Frost runy a 2 Unholy runy. Použití určitych kouzel stojí určity počet run které se dobijejí jako energy u rogue a nebo u druida v cat formě další je síla run kterou máte na začatku na 0 ale roste když děláte kouzla a klesá, když nic neděláte jako rage u warriora na některé dovednosti potřebujete oboje.
Za Death knighta dostanete taky nemrtvého koně který vám ulechčí stovky našlapnutych kilometru.

Ted si asi říkáte že za death knighta bude hrát snad každý odpověd zní ano bude, ale né každý u něho zůstane.

Runy


Northrend

Nový kontinent Northrend který je větší než Outland na kterém budete moci začínat ze dvou startovních oblasti a to proto protože nápor hraču bude obrovský a také aby nedošlo k technickych problemum na serveru. Northrend jako ostatní kontinenty má také hlavní město a to je krásný Dalaran magické město.

Dalaran

Postava

Vaši postavu si budete moci vylepšit např u kadeřníka bohužel žadné nové učesy nečekejte. V datadisku očekávejte že bude snížen požadavek mezi úrovněmi 60 a 70 o 200 000 zkušeností na každý level. Blizzard také vyřešil Heal a Spell power a spojil je do jediné spell power.

Video u kadeřníka (zdroj youtube)


Co se stane ze starým světem?

Starý svět zustane skoro jak je možná přibudou nové dungy a nebo naopak se některé více oživí aby se na ne nezapomělo jako např na naxramas apod. doufáme že WOTLK vám oživí ten starý svět a opraví tvrzení o TBC o kterém polovina lidí říká že je to nesmysl a polovina že je super. Pravda je taková že Outland je součastí World of warcraft a vždy byl i v knížkách a v celkové histori se tam hodně událo.. Hodně štěstí všem co tuhle suprovou hru hrají nebo začnou hrát..pokud vás chytne tak vás už nepustí WORLD OF WARCRAFT

22.08.2008 08:41:23
duba.kubik

Jaky je nazor na vzhled webovky

Super nech to (3437 | 26%)
Ujde (3195 | 24%)
Hrůůůůůza (3228 | 24%)
Co to je dej tam jinej (3364 | 26%)

Jaka je nej hra

Call Of Duty 4 (4080 | 31%)
Need For Speed proStreet (9249 | 69%)

jakou mate rychlost pripojeni

256kbs (3103 | 19%)
512kbs (3166 | 20%)
1mb (3150 | 20%)
2mb (3105 | 20%)
4mb a vice (3423 | 21%)

Líbí se vám tyto stránky?

Ano (3682 | 35%)
Ne (3424 | 32%)
table border="0" cellspacing="0" cellpadding="10" width="168">
Kiss Proton | 32 kbps stream
[AD]
Fifa 09 Download Nhl 09 Download Halo 2 Download Crysis warhead download Brothers in Arms Hells Highway download Pro Evolution Soccer 2009 Download Far Cry 2 Download Fallout 3 Download
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one